RN73H2BTTD7230F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7230F100
JLCPCB Part #
C2545440
Description
250mW 723Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS