SG73P2ERTTD2323F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2323F
JLCPCB Part #
C5894259
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS