RN73H1JTTD8871B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8871B10
JLCPCB Part #
C4212762
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS