RN73H2BTTD7150D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7150D100
JLCPCB Part #
C3924586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS