RN73H2BTTD7150F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7150F100
JLCPCB Part #
C2542734
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS