RN73R2ETTD2463A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2463A25
JLCPCB Part #
C4351135
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS