ERJ-U08J202V
MFR.Part #
ERJ-U08J202V
JLCPCB Part #
C1013383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS