RN73H2BTTD6801C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6801C50
JLCPCB Part #
C2557881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS