SG73S2ATTD1182D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1182D
JLCPCB Part #
C3947302
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS