RN73H2BTTD1302A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1302A10
JLCPCB Part #
C4191684
Description
13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS