RN73R1JTTD1291D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1291D50
JLCPCB Part #
C2497021
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS