RN73H2BTTD62R6A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD62R6A25
JLCPCB Part #
C4301808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS