RN731ETTP1131F25
MFR.Part #
RN731ETTP1131F25
JLCPCB Part #
C4174180
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS