RN73H2BTTD6263C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD6263C50
JLCPCB Part #
C4071929
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS