RN73H2ETTD1000B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1000B10
JLCPCB Part #
C4212183
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS