RN73H2ETTD1693F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1693F50
JLCPCB Part #
C3964012
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS