SG73G2BTTD6652D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6652D
JLCPCB Part #
C7310692
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS