RN732BTTD6262C10
MFR.Part #
RN732BTTD6262C10
JLCPCB Part #
C3981089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS