SG73S1ERTTP115G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP115G
JLCPCB Part #
C5752087
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS