RN73H2BTTD6260F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6260F25
JLCPCB Part #
C4075338
Description
250mW 626Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS