RK73H2ERTTD9533D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD9533D
JLCPCB Part #
C6270895
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS