RN73R2BTTD1003D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1003D10
JLCPCB Part #
C4325688
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS