HV731JTTD153G
MFR.Part #
HV731JTTD153G
JLCPCB Part #
C4127268
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS