RK73H2BTTD8872D
MFR.Part #
RK73H2BTTD8872D
JLCPCB Part #
C5851901
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS