RN73H1JTTD1300A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1300A25
JLCPCB Part #
C4001643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS