RN73H2BTTD6120C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6120C25
JLCPCB Part #
C2559980
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS