RK73H1JRTTD1503F
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1503F
JLCPCB Part #
C2598578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS