RN73H2BTTD5602B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5602B50
JLCPCB Part #
C2556819
Description
250mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS