RK73B2ATTD185J
MFR.Part #
RK73B2ATTD185J
JLCPCB Part #
C316833
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS