RN732BTTD54R2F25
MFR.Part #
RN732BTTD54R2F25
JLCPCB Part #
C3929037
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS