RN73H1JTTD3001C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3001C10
JLCPCB Part #
C4280201
Description
100mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS