CQ06W4J0273T5E
MFR.Part #
CQ06W4J0273T5E
JLCPCB Part #
C2771314
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27kΩ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS