RN73H2BTTD4931B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4931B10
JLCPCB Part #
C2573674
Description
250mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS