RN732ATTD9421B05
MFR.Part #
RN732ATTD9421B05
JLCPCB Part #
C4281173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS