RN73H2ETTD4931B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4931B10
JLCPCB Part #
C4311325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS