RN73H2BTTD4810F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4810F10
JLCPCB Part #
C4302966
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS