SR731JRTTD2R2J
MFR.Part #
SR731JRTTD2R2J
JLCPCB Part #
C5759597
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS