SG73S2BTTD220J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD220J
JLCPCB Part #
C4282443
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS