RK73B2ARTTD164J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD164J
JLCPCB Part #
C4273473
Description
-55℃~+155℃ 150V 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS