RN73H2BTTD45R3D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD45R3D100
JLCPCB Part #
C2544680
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS