SG73P1JTTD2373F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2373F
JLCPCB Part #
C4096892
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS