SG73S1ERTTP362J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP362J
JLCPCB Part #
C5915566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS