RN73H1JTTD1841B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1841B25
JLCPCB Part #
C4323967
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS