RN73H2BTTD4422A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4422A25
JLCPCB Part #
C2571411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS