SG73S2BTTD1581F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1581F
JLCPCB Part #
C3948737
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS