RK73G2ATTD1583D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1583D
JLCPCB Part #
C6648477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS