RN73H2BTTD42R7F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD42R7F25
JLCPCB Part #
C4105076
Description
250mW 42.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS