RN73H2BTTD42R7C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD42R7C25
JLCPCB Part #
C2557974
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS