RN73R2ETTD2713D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2713D100
JLCPCB Part #
C2607662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS