RN73H2BTTD41R7F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD41R7F100
JLCPCB Part #
C2544158
Description
250mW 41.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS